Pomiary rezystancji izolacji

Pomiary rezystancji izolacji

Z naszą pomocą przeprowadzić można zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane zabiegi i remonty instalacji elektrycznych mające na celu podnieść jakość działania oraz bezpieczeństwo obwodów elektrycznych, na co dzień zasilające nasze mieszkania, domy oraz miejsca pracy.

Oferujemy pomiary rezystancji izolacji w atrakcyjnych cenach. Te czynności są bardzo ważne dla bezpieczeństwa całego domu. Skuteczne izolacje są zapewnieniem sprawdzonej ochrony przed nieoczekiwanym porażeniem elektrycznym. Instalacje elektryczne, w miarę upływu czasu pracy i eksploatacji, w naturalny sposób ulegają pogarszającej się jakości technicznej. Jeśli do tego dojdą niekorzystne warunki panujące w najbliższym otoczeniu, problemy z bezpieczeństwem pojawić się mogą szybciej, niż nam się wydaje. Dlatego tak bardzo ważne jest przeprowadzanie kontroli by zniwelować wszelkie zagrożenia.

Obowiązkowo zostają przeprowadzone badania stanu technicznego obwodów oraz odbiorników. Wszelkie czynności przeprowadzamy w oparciu o dokumentacje techniczne urządzeń i obiektów. Wszelkiego rodzaju pomiary dokonywane są przy braniu pod uwagę technicznych błędów oraz uchybień, korekty i poprawki w pomiarach dokonywane są z dbałością o detale. Każdy pomiar rezystancji izolacji porównywany jest do poprzednich, z wcześniejszych terminów, by sprawdzić rozbieżność parametrów i poddać ją dalszej analizie.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej