Montaż rozdzielnicy budowlanej

Montaż rozdzielnicy budowlanej

Oferujemy wszystkim odbiorcom budynków, inwestorom, a także podwykonawcom montaż rozdzielnicy budowlanej na terenie Wrocławia w atrakcyjnych cenach. Nasze prefabrykacje rozdzielnic przeprowadzane są zawsze na najwyższym poziomie, by klienci z ich użytkowania byli w pełni zadowoleni.

Wszelkiego rodzaju złącza umieszczamy w ochronnych warstwach z termoutwardzeniem, z dodatkiem elementów metalowych. Dzięki takim rozwiązaniom montaż rozdzielnicy budowlanej na kolejnych etapach swojego funkcjonowania nie wymaga żadnych poprawek i modyfikacji. Można zdecydować się na rozdzielnice wmurowywane w obiekt, jak i na funkcjonujące w sposób całkiem swobodny, przy fundamentach budynków.

Wystarczy zgłosić się do nas z odpowiednią dokumentacją, określonymi schematami oraz wstępnymi założeniami projektowymi. Dobierzemy odpowiedni typ rozdzielnicy do danej budowy.

W ofercie oferujemy różnego rodzaju rozdzielnice: – niskiego napięcia, średniego napięcia wraz z dodatkowymi układami SZR – przeznaczone do mieszkań w jednym obiekcie architektonicznym – zawierające układy kontrolne w stosunku do wszystkich pomiarów – w formie szaf, stosowane przy oświetleniu ulic – w formie złącz kablowych. Głównym zadaniem rozdzielnic budowlanych, przez nas proponowanych, jest zasilanie wszelkiego rodzaju placów budowy, na których stosuje się codziennie sprzęt wymagający zasilania elektrycznego. Rozdzielnice montowane przez naszą firmę przydatne są także we wszelkich działaniach remontowych. Nowoczesne rozdzielnice są udostępniane w wersjach kompaktowych. Skłaniamy się w kierunku nowoczesności, jednak jesteśmy w stanie przygotować także rozdzielnice na stojakach, na szczególne życzenie naszych Klientów. Wymagania Klientów są dla nas prawdziwym wyzwaniem i największą satysfakcję przynosi nam wykonanie zadania zgodnie z życzeniem Zamawiających u nas dany produkt z dziedziny elektryki.

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej